Новини

 

  Виставка Країна юних майстрів - 2017

  Виставка-звіт дитячої творчості "Країна майстрів - 2017"...   11 травня 2017р.   на  Європейській площі у м. Вінниця  відбулася          обласна виставка-звіт  дитячої творчості  “Країна юних майстрів - 2017”. Свої досягнення та напрацювання вінничанам та гостям міста на Європейській площі презентували 49 позашкільних закладів з усіх районів та міст Вінниччини. Місто Ладижин на цьому заході  представляв колектив ЛМНВЦ «Спадщина».        

                   З експонатами виставки та творчими майстернями ознайомився голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій та звернувся з вітальним словом до учасників заходу: «Сьогодні ми входимо в епоху молодих, креативних людей, і споглядаючи ваші здобутки, серце наповнюється почуттям гордості за те, що ми рухаємося вперед, розвиваємось, що наші, українські діти – найкращі і найбільш талановиті».

   Голова обласної державної адміністрації зазначив, що Департамент освіти та науки Вінницької облдержадміністрації створює  належні  умови для розвитку позашкільної освіти, що сприяє формуванню  у дітей та молоді патріотизму, поваги до народних звичаїв, традицій, національних цінностей українського народу.

   

  Відвідали виставку також посадовці області заступник голови - директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ігор Івасюк та його  заступники: Чорна О.А.,  Буняк В., Лісогурська Т.І.

  Ознайомившись з творчою майстернею ладижан Валерій Коровій зазначив високий рівень національного виховання  у роботах вихованців ЛМНВЦ «Спадщина» та визнав, що м. Ладижин, яке очолює  креативний мер  В.І. Коломєйцев,   прагне бути  одним із найкращих  у всьому: в освіті, в медицині, в благоустрої міста, так як  в ньому живуть та працюють творчі, неординарні, талановиті люди.

  Виставку робіт   митців та учнів презентували  досвідчені майстри ЛМНВЦ «Спадщина».  Надзвичайно зачаровували та вражали своєю різноманітністю вироби з кераміки, декоративного розпису, живопису, різьблення, квілінгу,  витинанки, декоративні вироби із макаронів, в’язані вироби, іграшки, ляльки-мотанки, вироби із стрічок. Окрасою столу був подільський святковий коровай.

  Кращі роботи творчих педагогів закладу Король І.Б., Заворотної О.П., Плітко Л.А., Самошевського Д.В.,Зубрицької С.В., Неїлик Л.М., Гранчак Т.Б., Кренделєва М.О.,  Стороженко Н.С., Сорокатого В.Т., Ткачук О.І., Халецької-Гарькавої О.В., Зятін В.О., Пріщенко Л.М., Манзюк І.А., Колеснік Н.О. були презентовані на обласній виставці.

   
             Декоративно - ужиткові вироби вихованців та митців,

  преставлені на виставці "Країна юних майстрів - 2017"

   

   Голова Вінницької ОДА Валерій Коровій та його заступник Ігор Івасюк

  директор Департаменту освіти і науки Вінницької ОДА ознайомились

  з експонатами виставки ЛМНВЦ "Спадщина"

   

   

   Представлені роботи з художньої кераміки є заліковими роботами

  учнів 11 класу під керівництвом вчителя Зубрицької С.В.

   

   

   Декоративний живопис, преставлений Самошевським Д.В. із

  зображенням неперевершених пейзажів м. Ладижин


   

  Виставку відвідали посадовці Буняк В.В. заступник директора

  Департаменту освіти і науки Вінницької ОДА - начальник

  управління загальносередньої, дошкільної освіти та виховної роботи

  та Лісогурська Т.І. начальник відділу позашкільної освіти,

  виховання та шкіл - інтернатів вражені неперевершеними

  експонатами ЛМНВЦ "Спадщина"

   

  Декоративні вироби виготовлені з макаронів, вражали вінничан

  та гостей виставки


   

  Представники колективу ЛМНВЦ "Спадщина" беруть участь у

  виставці - звіті "Країна юних майстрів - 2017"

   

   

   

   

     18.05.2017 | Aдмін

  Вернутись назад